Canadian Pharmacy buy Levitra Professional buy Zovirax online Accutane buy zetia without prescription Buy Lisinopril no prescription Plavix no prescription buy Flagyl online Arimidex without Prescription buy Soma without prescription buy Cialis Professional online Flomax buy Tadalafil no prescription

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Coyotki

Marlena (lat.26)

Od początku pracy w Coyote Club wykazała się dużym zaangażowaniem w życie klubu, gdyż wszystko co robi, stara się robić na 100%. Jej gorący temperament przejawia się w tańcu, który jest jej pasją i sposobem na życie od najmłodszych lat. Pełna energii pani magister zarządzania, na co dzień prowadzi własny biznes. Pomaga jej w tym jej silny charakter i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów. Zapytana o to, co jest dla niej w życiu najważniejsze odpowiada: „W życiu staram się kierować zasadą Carpe Diem, bo życie potrafi zaskoczyć, a priorytety się zmieniają”..

Sara (lat.24)

Piękna dziewczyna o wrażliwym usposobieniu. Mimo swojej delikatnej natury nie da sobie „w kaszę dmuchać” i zawsze stara się postawić na swoim. Pomaga jej to w realizacji jej życiowych celów. Zasada, którą ta pełna energii dziewczyna kieruje się w życiu jest: „Wszystko jest możliwe, jeśli bardzo czegoś chcesz” . Sara jest osobą otwartą i pełną empatii, szczególnie wobec dzieci, z którymi współpracuje, ucząc ich tańca. Sama tańczy od małego, dlatego posiada duże umiejętności w tym zakresie. Potrafi łączyć wiele rzeczy; studiuje, pracuje, a wieczorami tańczy w Coyocie. W jednym zdaniu można powiedzieć, że Sara to dziewczyna „do tańca i do różańca”

 

file not found1223